Otázka

Při nachlazení mi brněli ruce a nohy

Dobrý den, chtěla bych se zeptat: byla jsem nemocna, nachlazená, ležím v posteli a najednou mě začaly brnět ruky a nohy,bolest hlavy a nemohla jsem popadnout dech,dost mě to vylekalo, jela jsem k lékaři ten mi pichnul magnesium a stav se zlepšil, jen mi nedokazal odpovědět proč se mi to stalo. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Kategorie: Bolest hlavy

Odpověď

 1. Dr. Darnói Tibor
  Dr. Tibor Darnói Nezávislý lékař
  28. květen 2018.

  Dobrý den,

  mohlo jít o akutní stav a reakci Vašeho organismu. Často to bývá způsobeno nedostatkem vitamínů, případně vápníku a celkovou slabostí organizmu, proto Vám pomohlo i to magnezium. Pokud byste však podobné pocity měli častěji, dejte se vyšetřit, protože to může být projevem nějakého onemocnění, ale na to jsou potřeba další vyšetření a podrobná diagnostika.

   

  S pozdravem 

  Dr. Darnói

Otázka

Je možné, že by mi Clean Inside oslabil imunitní systém?

Vážený Dr. Csaba Podlupszki! Kontakt na Vás jsem našel na webové stránce NauralSwiss. Chtěl bych Vám položit otázku týkající se užívání Clean Inside, pokud Vás neruším. Koupil jsem balení na dva měsíce, nyní užívám už druhé balení a mám i pozitivní zkušenosti. Mojí pozitivní zkušeností je, že mi ustoupily opakující se bolesti hlavy. Bohužel, mám i negativní zkušenosti. Můj dotaz v této souvislosti je následovný - byl jsem na vyšetření u závodního lékaře, který mi udělal odběr krve a moči. Z výsledků odběru krve mám zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi o 1,2 víc než je horní hranice. Hladinu cholesterolu jsem měl už dávno vyšší, ale zase ne až o tolik. Hladinu triglyceridu mám o něco vyšší, než je dvojnásobek normy (3,7)! Triglycerid jsem nikdy neměl až tak vysoký. Co se týká moči, hodnota udávající míru zánětu je rovněž mnohem vyšší (CPR:8). Je možné, že tyto hodnoty mám tak vysoké proto, neboť ani během vyšetření jsem nepřerušil užívání těchto produktů? V den vyšetření krve jsem samozřejmě nekonzumoval přípravek Clean Inside, ale předešlý den ano. Může mít na krevní obraz proces očisty takový vliv? Druhým negativem je neustálé nadýmání. Vyskytovalo by se v menší míře, kdybych užíval poloviční dávku z každého komponentu? Už jsem vyzkoušel i to, že jsem z vlákniny užíval jeden a půl násobek dávky, což nezpůsobilo silnější nadýmání, ale prakticky jsem nadmutý stále. Užívám i probiotika, i když nejsou produktem NaturalSwiss (zapomněl jsem objednat). První týden jsem se cítil velmi slabý, i spánek jsem měl narušený. Ale po dvou týdnech, kdy jsem se cítil skvěle, jsem na konci prvního měsíce onemocněl. Byl jsem nemocný víc než dva týdny. Trpěl jsem onemocněním podobným chřipce a dostal jsem i antibiotika. Během nemoci jsem na pár dní užívání Clean Inside přerušil. Je možné, že Clean Inside mi oslabil imunitní systém? Jak jej mám dál užívat?
Děkuji předem za Vaši odpověď!
S úctou: Peter

Odpovědi
Kategorie: Bolest hlavy

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  9. leden 2014.

  Vážený Peter! Po přečtení obou Vašich dopisů si nemyslím, pokud jde o nachlazemí a chřipku, že by Vaše potíže způsobil program Clean Inside. Co se týká vegetativní dysfunkce, čistě teoreticky je možné, že Vámi popsané potíže může způsobit některý z komponentů. V tomto směru nemám žádné osobní zkušenosti a nesetkal jsem se s ničím obdobným. Nadýmání způsobuje konzumace většího množství vlákniny, což je obvykle přechodného charakteru, proto nerozumím tomu, proč je ve Vašem případe tak zdlouhavé.

   S úctou Dr. Podlupszki


Kategorie je prázdná

V této kategorii nebyla nelezena žádná otázka.

Hledejte dále nebo nám můžete položit otázku.


Pošlete nám svoji otázku