Otázka

Mám přemnoženou bakterii koky. Co s tím?

Dobrý den, Mám přemnoženou bakterii koky.Co s tím? Pomůže mi bylinný sirup na parazity a pak užívání probiotik? Zřejmě je potřeba začít ve střevě,že? Děkuji.Gabriela

Odpovědi
Kategorie: Candida

Odpověď

 1. Dr. Rónay
  Barbora Ronajová Dietoložka, alternativní medicína
  8. říjen 2015.

  Dobrý deň prajem,

  Pomôže Vám produkt Parasic vo forme kapsúl , nakoľko jedna bylinka  Pau D’Arco sa používa na infekcie močových ciest, žalúdočných problémov, candidu a ochorenia spôsobené kvasinkami. Chráni organizmus pred vírusmi a baktériami. Keď prebieha detoxikácia, tak sa snažíme zbaviť škodlivých baktérií a kôli tomu sú nevyhnutné pre rovnováhu črevnej mikroflóry užitočné baktérie čiže  probiotiká.

   

  S pozdravom

  Dr.Rónayová

Otázka

Může být řešením problémů s kandidou program Clean Inside?

Vážený pane doktore!

Před rokem a půl mi zjistili Candidu. Dostala jsem homeopatický přípravek a od té doby držím přísnou proticandidovou dietu. Můj problém je následovný: po každém jídle mě trápí křeče, které začínají při žaludečním vchodu, táhnou se směrem k lopatkám a zpět až ke spodní části tlustého střeva. Moje problémy stále přetrvávají. Podle krevních testů udělaných před několika měsíci netrpím na celiakii a výsledek vyšetření ultrazvukem byl také negativní. Podle Vašeho mínění – může mi na uvedené obtíže pomoci Clean Inside - program na očistu střeva, anebo byste doporučil další vyšetření?

S pozdravem: Rito

Odpovědi
Kategorie: Candida

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  16. leden 2014.

  Milá Rito!

  Na základě toho, co jste uvedla, bych Vám raději doporučil během jednoho měsíce užívat přípravek Swiss Probiotix,  2x1 tabletku zhruba hodinu po každém jídle. Po užití přípravku nejezte přibližně 3 hodiny.

  S úctou: Dr. Podlupszki


Otázka

Prosba o posouzení, zda se jedná o tasemnici anebo candidu.

Dobrý den p. Podlupszki,
obracím se na Vás s malou prosbou o posouzení, zda se jedná o tasemnici anebo candidu. V příloze Vám posílám fotografii, vyšlo to ze mně stolicí při detoxikační kúře. Já osobně mám pocit, že jde o části tasemnice, které jsou už ve stádiu rozkladu, bohužel jsem to už vyhodil a nemohu to tedy poslat na rozbor.

- Miroslav

Odpovědi
Kategorie: Candida

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  9. leden 2014.

  Dobrý den!
    Podle obrázku jste s velkou pravděpodobností měl pravdu, měl jste v sobě parazita. Doporučil bych navštívit infektologa, ohledem další medikamentózní léčby.

        S pozdravem Podlupszki