Otázka

Zajímalo by mě, zda při tomto programu mohu užívat zároveň Chlorellu + zelený ječmen?

Dobrý den, užívám program na očistu střev Clean Inside a zajímalo by mě, zda při tomto programu mohu užívat zároveň Chlorellu + zelený ječmen (od Naturalis). Chystám se pokračovat s detoxikačním programem Toxi Clean, jestli neužívat spíše při něm, co byste doporučil? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Kategorie: Čištění střev

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  12. březen 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Áno môžete užívať spoločne Clean Inside program aj Chlorellu, len musí byť dvojhodinový odstup medzi užitím vláknin a Chlorelly.  Chlorella je tiež bohatá na vitamíny, minerálne látky a rastlinnú vlákninu. Musíte si dať pozor na to, aby sa vám do organizmu nedostalo naraz príliš veľa vlákniny, nakoľko môže spôsobiť vznik nepríjemných črevných plynov, alebo aj zápchy. 

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Za jak dlouho se dá užívat alkohol?

Dobrý den,rád bych se zeptal,kupuju Enzymy DigestFx od NaturalSwiss na přírodní bázi,a nikde nepíšou za jak dlouho se dá užívat alkohol (přesněji pouze pivo) tím aby se nepoškodily játra děkuji za odpověd

Odpovědi
Kategorie: Čištění střev

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  1. prosinec 2015.

  Dobrý deň prajem,

  Alkohol môžete užívať hneď po ukončení kúry.

   

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki


Otázka

Dobrý den, měla bych dotaz, koupila jsem si program Clean inside očista střev.

Dobrý den, měla bych dotaz, koupila jsem si program Clean inside očista střev. Začala jsem jej používat 21.10.2015 a každý den probíhala stolice. Po 14-ti dnech jsem zaznamenala ve stolici světlou krev s hlenem(v rodině jsou dispozice na hemeroidy- já mám vnější, ale nijak neléčené - o vnitřních nevím). Nic mne nebolí, mám se skvěle, protože jsem i něco po očistě zhubla. Je možné, že je to tím častým vyprazdňováním? V poslední době jsem jedla málo(neměla jsem pocit hladu), ale pitný režim(voda a večer čaj) jsem dodržovala. Mám nyní přestat s tímto programem, aby se střevní sliznice uklidnila? Mám navštívit gastroenterologa? Díky moc za odpověď. Machová

Odpovědi
Kategorie: Čištění střev

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  4. listopad 2015.
  Dobry den!
   
  Velko pravdepodobnostou príčina krvácania je v hemoroidoch. Clean Inside vláknina má ideálne zloženie na pomoc chorému črevu a prináša úľavu pri hemoroidoch.
  Podla mňa nemusite prestať s programom ale keď krvácanie neprestane ani po viacerích dňoch tak v každom prípade vyhladajte lekára.
   

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Byla mi zjistena Histaminova Intolerance ... mam velke problemy se zazivanim.

Dobry den, jaky je Vas nazor na spolecne uzivani programu Toxi Clean a Clean Inside? Byla mi zjistena Histaminova Intolerance ... mam velke problemy se zazivanim, coz se zobrazuje i na pleti, dlouhodobe unave a castych migrenach. Je mi 38 let cely zivot ziju a jim extremne zdrave. Swiss program jsem jiz v minulosti vyzkousela, ale pouze Toxi Clean ...nyni bych chtela udelat celkovou ocistu a pote dodrzovat nejakou delsi dobu dietu nizkou na histaminy, abych zjistila jakym je to prinosem. Pokud muzete nejak poradit, ci navest na literaturu tykajici se HIT a pokud mi doporucite, jak nejlepe kombinovat Natural Swiss produkty budu moc vdecna. S pozdravem MH

Odpovědi
Kategorie: Čištění střev

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  25. říjen 2015.
  Dobrý den!
   
  Čo sa týka histaminovej intolerancie tam Vám viem doporučiť brožurku od Martina Hrubiška: Histaminova intolerancia. Čo sa týka Toxi Clean a Cean Inside, tak ráno parasic a vláknina. na obed Toxi Clean pred jedlom asi 1 hodinu a detox Vital. Večer pred spanim probiotikum. Pomocou detoxikačnej kúry Clean Inside a ToxiClean  môžete dosiahnuť kompletnú detoxikáciu organizmu, pretože uskutoční komplexnú a dôkladnú očistu pomocou prípravkov, ktoré boli vyrobené z najúčinnejších a najkvalitnejších prírodných surovín.

   

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki