Otázka

už delší dobu se mi občas po vyprázdnění stolice objevuje na toaletním papíru krev

Dobrý den, už delší dobu se mi občas po vyprázdnění stolice objevuje na toaletním papíru krev, která chvilku teče a poté to přestane. Stalo se mi to poprvé asi před půl rokem, nejprve jsem se lekla, po chvíli to ale přestalo. Několik měsíců nic, teď se mi to ale začalo stávat čím dál častěji, po vyprázdnění mi při vytření začne vytékát z konečníku jasně červená krev. Je mi teprve patnáct takže si nemyslím že by to byly hemeroidy. Co by to mohlo být?

Odpovědi
Kategorie: Čisticí kúra

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  27. srpen 2020.

  Dobrý deň!

   

  Asi to bude mala trhlinka v konečníku ale napriek tomu by som Vám odporučil absolvovať rektoskopické vyšetrenie konečníka.

  S pozdravom

  Dr. Csaba Podlupszki

Otázka

Mám 6 a 10 r. Dcery a chtěla bych, aby absolvovali kůru Clean inside a Toxi Clean

Dobry den, mam 6 a 10 r. Dcery a chtěla bych, aby absolvovali kůru Clean inside a Toxi Clean. Nenašla jsme však na stránkách informaci, jestli jsou produkty vhodne i pro taketo deti. Byla tam jenom zmínka, ze doporucujete Parasic Jr. pro deti, ale nenašla jsem ho mezi produkty. Přehlídla jsem? A jeste druha otazka, kdyz cela rodina absolvujeme 3- měs kůru, mame doma samozřejmě zvířátka (morčata a Křečka, dcera chce králíka), jak se da zabránit, aby jsme parazity opakovaně nechytli kromě dodržování obecne hygieny? Nebo je potřeba kuru pravidelne opakovat? V jakých intervalech? Dekuji mockrat. Těším se na odpoved.

Odpovědi
Kategorie: Čisticí kúra

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  8. červenec 2018.

  Dobrý den,

   

  pro děti od 4 let máme přípravek Parasic Junior, program Clean Inside a Toxiclaen je od 18 let. Nejlépe je, když celá rodina absolvuje produkty proti parazitům spolu s probiotiky. Měli by ste přitom pít vela těkutin. Absolvovat minimálně dva měsíce i u dětí i u dospelých. Domácí zvířata se také může dávat přípravek Parasic Junior, jen tento produkt v horku neposíláme. Doporučuje se opakovat alespoň jednou ročně. Platí to při očistě i při Parasic jr. Posílám Vám informace, které ste hledali https://www.detoxikacia-organizmu.com/produkty/antiparazitikum-parasic-jr

   

  S pozdravem 

  Dr. Podlupszki

Otázka

Užívám enzym serrapeptaza s výbornými výsledky, na jaře bych ráda kůru Clean Inside. Má to na sebe vzájemně nějaký vliv?

Serrapeptaza vs ocista strev Dobrý den, již skoro rok užívám enzym serrapeptaza s výbornými výsledky. Teď na jaře bych ráda kůru Clean Inside. Má to na sebe vzájemně nějaký vliv? Může kůra rušit účinek enzymu? (beru ráno nalačno 2 tbl serrapeptazy). Nerada bych aby po dobu detoxikace enzym neúčinkoval, byly by to vyhozené peníze. Jinak vaši kůru Clean Inside mám vyzkoušenou je skvělá a proto se k ní po několika letech chci vrátit. Děkuji za odpověď

Odpovědi
Kategorie: Čisticí kúra

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  15. únor 2018.

  Dobrý deň prajem,

  Enzým serrapeptáza je vo väčšine prípadov aplikovaný ako kúra, jeho pravidelné užívanie nie je nutné. Doporučujem, aby ste po dobu absolvovania CleanInside programu prerušili užívanie enzýmu. Mesačné prerušenie nebude mať žiadne negatívne účinky na Vaše zdravie. Po ukončení CleanInside programu aj samotný enzým dokáže lepšie rozvinúť svoje účinky, nakoľko kapsula je rozpustná a vstrebateľná v črevnom trakte. Pokiaľ sú črevá čisté, aj vstrebávanie je účinnejšie.
   
  S pozdravom
  Dr.Podlupszki
   

Otázka

Objednala jsem si 3 baleni programu Clean Inside a mezi tím otěhotněla.

Dobrý den, objednala jsem si 3 baleni programu clean inside a mezi tím otěhotněla. Vím, že se nedoporučuje tato kůra v těhotenství, ale vzhledem k úporným zácpám bych se ráda zeptala, zdali bych mohla užívat pouze vlákninu? Děkuji, E.M.

Odpovědi
Kategorie: Čisticí kúra

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  11. únor 2018.

  Dobrý deň prajem,

  tehotenstve ide o problém spôsobený vplyvom hormonálnych zmien, vďaka ktorým sa spomaľuje činnosť a peristaltika čriev. Program Clean Inside sa neodporúča tehotným ženám a dojčiacim matkám. Ale pravidelná denná konzumácia potravín so zvýšeným obsahom vlákniny zaisťuje pravidelné vyprázdňovanie. Najbohatším zdrojom vlákniny je ovocie a zelenina, celozrnné potraviny, nelúpaná ryža, pohánka, strukoviny, ovos, orechy a semienka.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki


Otázka

Nechutná mi vůbec jíst, jsem strašně slabá.

Dobrý den, jdu k Vám pro radu, už si nevím rady, jak dál. Mám vyšetření CT močového ústrojí, sono břicha, rentgen plic, srdce, veškeré odběry. Vše v pořádku, ale já mám pocit jako, kdybych měla umřít. Nechutná mi vůbec jíst, jsem strašně slabá. Někdy mi vylítne tlak na 240 / 120. Momentálně beru prášky na tlak, tak se to trochu upravilo, ale ta slabost celého těla je stále. Nejsem schopna nic dělat.Velmi děkuji za odpověď.

Odpovědi
Kategorie: Čisticí kúra

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  7. listopad 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Niekedy je potrebný dôkladnejší očistný program. Keď podstúpite kompletný detoxikačný program zo dňa na deň sa budete cítiť  zdravší a plní energie. Má dobrý vplyv na harmóniu celého tela a duše.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki