Otázka

Moje postižená dcera s mentální retardací a epilepsiji může všechny přípravky na vyčistění?

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli moje postižená dcera s mentalní retardaci a epilepsiji muže všechny připravky na vyčistění má i alergii a astma i obezitu na podzim měla nalez klebsiella pneumoniae,pseudomonas aeruginosa,candida albicans .Zjistily ji ma 2++pozitivni autoprotilatky lupus se u dcery neprokazal .Moji mamince lupus zjistili v zaři postihlo ji to plice ,v listopadu nastydla dali ji antibiotika od te doby nemohla chodit natekly ji nohy a 26.3. zemřela.dekuji za odpověd Šárová

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  7. duben 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Myslím si, že pokojne môže užívať všetky pripravky. Na začiatok sa odporúča užívať prípravok Clean Inside a od druhého mesiaca môžete pridať aj ToxiClean program.
   
  S pozdravom
  Dr.Podlupszki
   

Otázka

Má partnerka trpí rakovinou prsu, po chemoterapii ztratila imunitu, poraďte prosím.

dobrý den, má partnerka trpí rakovinou prsu. po chemoterapii, ztratila imunitu, a doktorka řekla, že se už nic nedá dělat. proto jsem ji zakoupil kořen pampelišky, a graviolu. nejhorší je to, že vůbec nemá chuť na jídlo. ovoce musím nutit (1/2 banánu). poraďte prosím předem děkuji

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Rónay
  Barbora Ronajová Dietoložka, alternativní medicína
  12. březen 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Jednou z hlavných príčin vzniku rakoviny je stav, kedy je v našom organizme nahromadených príliš mnoho toxických látok, plesní, škodlivých črevných baktérií a ďalších odpadových látok. Z týchto dôvodov patrí účinná a neprestajná detoxikácia organizmu k základným predpokladom vyliečenia sa z rakoviny. Odporučila by som konzumovať denne čo najviac zeleniny, najmä brokolicu, kapustu, kaleráb, uhorku, červenú repu. Ďalej konzumujte: chlorellu, spirulinu (morské riasy) a zelený jačmeň, bylinné čaje ( žihlava, pestrec mariánsky, aloe vera ) a čistú vodu -najlepšie destilovanú. Denne si pridávajte do jedla kurkumu, ktorá podporuje rast  nádorov a tým môže pomôcť predchádzať alebo aj vyliečiť mnoho druhov rakoviny.

  S pozdravom
  Dr.Ronajová


Otázka

Je možné užívat Clean inside pouze 1 měsíc?

Dobrý den,zajímalo by mě,jestli je možné užívat clean inside pouze 1 měsíc.Vím,že je lepší 3 měsíční kúra,ale na to nemám.Pomůže mi alespon 1 měsíc? Děkuji.

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  28. leden 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Rokmi nahromadené toxíny sa nedajú odstrániť z organizmu behom niekoľkých týždňov, ba ani za mesiac, potrebná je minimálne dvojmesačná kúra, ktorá dokáže intenzívne prečistiť organizmus.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Chci si objednat produkty Clean Inside a Toxi Clean, který z těchto přípravků mám začít užívat jako první?

Dobrý den, chci si objednat produkty Clean Inside - očista střev a Toxi Clean - detoxikační program. Který z těchto přípravků mám začít užívat jako první a v jakém časovém intervalu se po sobě užívají. Mohu současně užívat i enzymy na pomoc trávení? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  3. leden 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Pri prvej kúre sa odporúča začať s očistou čreva Programom Clean Inside pretože vďaka očistenému tráviacemu systému sa výživné látky dodané Programom ToxiClean vstrebávajú oveľa účinnejšie. Keď začneme Program ToxiClean v období pred ukončením Clean Inside kúry, dosiahneme oveľa účinnejšiu a úplnejšiu detoxikáciu. Enzýmy môže užívať aj počas programu.  Ale odporúčam Vám , aby ste si ich dávali dve hodiny pred alebo po vypití vlákninového doplnku.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki