Otázka

Mohou odcházet vaší kůrou žlučové kameny ?

Cítím pod pravým žebrem, že mně tam něco tlačí. před měsícem jsem dělal kůru na vyplavení žlučových kamenů. ve stolici mám něco jako králičí bobky. Mohou odcházet vaší kůrou žlučové kameny_¨?

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  28. květen 2014.
  Dobrý deň prajem,

  S kúrou Clean Inside nemôžu odchádzať zlučové kameny. Ale Vám vieme odporuciť program ToxiClean - komplexná detoxikácia, aby boli pečeň, ľadviny a iné orgány očistené.

  S pozdravom
  Podlupszki

Otázka

Ráda bych věděla něco více o vašich produktech Natural Swiss.

Ráda bych věděla něco více o vašich produktech Natural Swiss - děkuji
Božena

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  3. duben 2014.

  Dobrý deň prajem,

  Pošlem Vám link kde si môžete prečítať ohladom produktu,- http://www.detoxikace-organismu.info/caste-dotazy/,  alebo volajte zákaznícku službu, ktorá Vám poskytne všetky informácie týkajúcich sa produktov Natural Swiss.


  S pozdravom
  Podlupszki

Otázka

Moje obava plyne z navýšení tekutin, má nemoc ledvin.

Dobrý den.Produkt Natural Swiss jsem zakoupila pro svého manžela. Používá ho již druhý měsíc. Je spokojený i já vidím změnu k lepšímu celkovému chodu organismu. Ale je tu jedna obava. Manžel má rodinou anamnézu- Cystická nemoc ledvin. Je pod pravidelnou kontrolou. Zatím v normě. V posledním měsíci má zvýšený krevní tlak. Léky pravidelně bere.Moje obava plyne z navýšení tekutin.Jedná se mi o to aby jeho ledviny nebyly příliš touto navýšenou vodou zatěžovány.Je mu 65 let. Děkuji předem za odpověď Alena Polláková

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  11. březen 2014.
  Dobrý den!

  Problémy by ste nemali mať,  v takom príprade odporučujem nech zníži množstvo tekutin o 1 liter.

  Z pozdravom
                             Podlupszki

Otázka

Obracím se na Vás s prosbou o radu

Dobrý den,

obracím se na Vás s prosbou o radu - minulý měsíc jsem si objednala od společnosti Natural Swiss - dvou měsíční očistu třev clean inside. Ovšem k mému velkému překvapení jsem téměř víc jak po 15 dnech užívání přesně podle návadu a naprostého dodržování pitného režimu, který jsem si měřila - nedošla k žádným - dle mého hlediska výsledkům. Žádné výše popisované stavy či děje na stránkách této firmy se u mne nedostavily. Již dříve jsem neměla problémy se stolicí , žádné. Ale mám problémy s váhou a v poslední době jsem ztloustla, ačkoliv cvičím a hýbu se. A proto jsem spoléhala na to, že se trošku očistí a nastartuje můj metabolismus i organismus, ovšem nestalo se vůbec tak. A k vyprázdňování docházelo zcela běžně, jako v době, kdy jsem nic neužívala. A to mi přišlo opravdu zvláštní. Kde zůstal všechen nabobtnalý koncentrát v mém tělě?

Prostě po této době jsem z výsledku velmi zklamaná a nevím, co počít dál. Zda produkt vrtátit , či jak jinak reagovat.

Za Vaši odpověd předem velice děkuji a přeji pěkný den - Jitka Kadlecová

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  7. březen 2014.
  Vazena pani Jitka,

  Kazdy organizmus je iny tak aj detoxikacia prebieha u kazdeho inou rychlostou. Detoxikacia predstavuje velmi dolezity proces, ktory sa robi dlohodobo.
  Rokmi nahromadene toxiny sa nedaju odstranit z organizmu behom za par tyzdnov ba ani za mesiac, potrebna je minimalne dvojmesacna kura, ktora uz vie intenzivne precistit oragnizmus. Za optimalnu dobu na precistenie sa povazuje tri mesiace.
  Pri absolvovani programu bude Vas organizmus ovela cistejsi, cize aj traviaci system bude zdravsi, a popritom nemusite pocitovat nieco extra vo Vasom organizme.
  Podla mojich skusenosti ako aj odporucujem mojim klientom aby mali trpezlivot, nakolko tych 15 dni  je  velmi priskoro aby ste nam napisali ze nemate ziadne vysledky.

  S úctou Dr. Podlupszki

Otázka

Clean Inside + ToxiClean - zdravotní problémy při užívání.

Vážený pane doktore,

 protože se již více jak 10 let léčím s dráždivým tračníkem (poslední 3 roky klidové stádium bez výraznějších potíží) a protože jsem 30.5.2010 prodělala gynekologickou operaci s odstraněním L vaječníku (histo korpor. polyp a border linie tumor-muciózní cystadenom s atypickou proliferací), považovala jsem program Clean Inside a ToxiClean za báječnou věc, kterou můžu zlepšit stav svého organizmu/zdraví.

Clean Inside jsem začala užívat dle návodu 5.5.2011. Po prvních několika dnech, kdy jsem měla zvýšenou plynatost, častější stolici a její zvětšený objemem, jsem pak už žádné výraznější zvláštnosti nepozorovala.

Po 14 dnech jsem tedy přidala ToxiClean – opět užíván dle návodu. První, čeho jsem si všimla, byla výrazně sytá citronová barva moče. To jsem ale přičítala této kůře. Začala mně pobolívat hlava, ale vůbec jsem to nepřičítala ToxiCleanu. Výrazný problém a změna nastaly, když jsem po 5 dnech navýšila dávku. Odpoledne mi začaly silné bolesti hlavy se kterými jsem nebyla schopná fungovat a musela jsem do postele. Nezabraly ani 2 panadoly či ibalgin 400, který jsem vyzkoušela druhý den. Začaly se přidávat i bolesti pod žebry, jakoby rozbolavělá játra, nechuť k jídlu a nevolnost po něm. Včera jsem si uvědomila, že bolesti hlavy nastaly krátce po tom, co jsem se vrátila z práce a ToxiClean  užila. Nejsilnější bolasti hlavy trvaly cca 6-8 hod a pak se zmírňovaly. Včera jsem také měla tak bolavé břicho v obl. jater a bylo mi tak špatně po obědě, že jsem se celou noc budila. Dnes jsem jen na bylinkovém čaji a na piškotech a obě kúry jsem dnes již vysadila (ToxiClean jsem brala 7 dní) . Bolesti hlavy byly ráno výrazně mírnější, ale rozbolavělost pod žebry stále trvá a cítím i ledviny.

Protože na internetu je nejvíce informací ke Clean Insidu, se kterým jsem neměla vážnější problémy, ovšem k ToxiCleanu jsem v tomto směru nic nenašla, obracím se se žádostí o radu na Vás. Je to důsledek detoxikačního procesu (vzhledem k intenzitě příznaků se mi zdá velice silný) nebo ToxiClean obsahuje látky, které mohou tuto reakci vyvolat?

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  9. leden 2014.

  Milá Pani!

      Je to mozné , ze niektora zlozka ToxiCleanu moze sposobit silné bolesti hlavy . Pravdu povediac prvýkrát sa stretávam s takýmto problémom.Ja čo Vám viem doporučit, je vynechat ToxiClean , a po dokončení Clean Inside  programu ešte raz by som skúsil s ToxiCleanom.

   S pozdravom Podlupszki

Otázka

Zaujal mě program Clean Inside chci se zeptat co na to léky které beru?

Dobrý den, četl jsem stránky o detoxikaci a potřeboval bych se Vás zeptat na pár otázek.Jmenuji se Lubomír  je mi 42 let. Vždycky jsem byl zdravým a velice aktivním člověkem.Soukromě podnikám už spoustu let jako OSVČ, spoustu koníčků do toho manželství .V posledních létech jsem byl stále unaven a můj  krevní tlak? 180/120. Po návštěvě kardiologa mi bylo oznámeno levá komora dilatovaná kulovitá EF LK 35%.užívám léky tlak mám už dobrý 130/80-90.Nevím z čeho se mi to mohlo stát prodělal jsem zánět střev od té doby mám sem tam střevní problémy.Potřeboval bych svému srdci co nejvíce ulevit.Zaujal mě program Clean Inside chci se zeptat co na to léky které beru? ATRAM-WARFARIN-KLCH-TRITACE-FURON.Nevím jestli to mám konzultovat se svým doktorem? Napište mi prosím váš názor,popřípadě ještě upřesním některé informace předem děkuji. Lubomir

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  19. prosinec 2013.

  Dobrý večer!

   Vaše srdcové ochorenie s veľkou pravdepodobnosťou je vrodené alebo je ako následok nejakého infekčného ochorenia, ktoré ste v minulosti prekonal. Čo sa týka Clean Inside  programu, popri vašich liekoch treba dodržať min. 2 hodinový interval medzi užitím liekov a užitím Clean Insidom.

         S pozdravom Podlupszki