Otázka

Na jazyku se mi objevila malá prasklina tak se chci zeptat jestli to souvisí s tou kúrou?

Dobrý den,

týden užívám program Clean Inside na očistu střev. Musím říct, že se mi po té krátké době výrazně zlepšilo trávení a o trochu lépe spím, ale na jazyku se mi objevila další malá prasklina (na špičce) a občas přes den se cítím hodně špatně, tak se chci zeptat jestli to souvisí s tou kúrou?

Předem děkuji za odpověď

S pozdravem
Petr

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  1. srpen 2014.
  Dobry den!

  Nemyslym si, že to suvisi s kurou. Treba si skusiť začať užívať probitikum denne 2x1 po jedle asi 1 hodni ráno a večer pred spanim.

  S pozdravom
  Podlupszki

Otázka

Před tím, než ji objednám, chci znát váš názor.

Dobrý den Zvažuji, resp. jsem již skoro objednal vaši kůru. Před tím než započnu ovšem musím vyřešit praktické provedení kůry. V čem je problém? Denně užívám následující: cca 6:30 - na podporu imunitního systému a proti virům (hepres) beru na lačno GUNA INTERLEUKIN 2 a GUNA INTERFERON ALFA - podle mého lékaře je třeba na lačno cca 6:45 - ráno lék na podporu štítné žlázy EUTHYROX a to vždy ráno, nejméně půlhodiny před jídlem - podle mého lékaře je třeba na lačno 1/2 hodiny před jídlem cca 7:15 - tobolku HLÍVY ÚSTŘIČNÁ s RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM - podle mého lékarníka a návodu je třeba brát před jídlem v průběhu snídaně, ale už jen pár dní, dobírám TERBINAFIN - léčba kožní plísně - končí za cca týden Je mi 49 let, běžné krevní testy jsou v normě s malinko nadlimitními výsledky jater. Mám potíže se zády, resp. páteří. Neurolog má za to, že trpím fibromyaglií a že mám v sobě herpes viry, které se dostaly dále, než by měly. Pracuji na posílení fyzičky (posilování zad, břicha a vnitřního stabilizačního systému a obecně na lepším fyzickém stavu), taky pracuji na odbourání dosavadního mnohaletého stresového přetížení. Vážím 101 kg, měřím 184cm, v pase 106 cm. Vaše terapie mi připadla jako další vhodná možnost pomoci svému zdraví. Před tím, než ji objednám, chci znát váš názor na vhodnost této terapie pro mne a také radu jak zakomponovat užívání vaší terapie s mým režimem. S pozdravem Jan

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  10. červenec 2014.
  Dobry den!

  Kludne si možete  užívať kuru a tam by som doporučil len, že nie nalačno, ked berete tie lieky a pripravky ale až po jedle asi 1 hodinu.

  S pozdravom
                                Podlupszki  Cs.

Otázka

Zajima me, jestli se přípravkem na detoxikaci daji zlepsit krcni mandle?

Dobry den, zajima me, jestli se přípravkem na detoxikaci daji zlepsit krcni mandle, které jsou zvetsene a ve kterých se často objevuje hnis? prece jen nevim, jestli to muze souviset se stavem strev? dekuji za odpověď.

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  1. červenec 2014.
  Dobry den!

  Na časte angina( hnisave mandle) tato kura nema žiadny vplyv. Ale ked Vám možem poradit tak pri častých anginach sa doporučuje odtránenie mandlí, kt. možu sposobit neskoršie poškodenie obličiek, klbov, srdca.

  Z pozdravom
                                 Podlupszki

Otázka

Těhotná zatím nejsem, ale zajímá mě, jestli můžu s programem začít a v případě otěhotnění.

Dobrý den, ráda bych věděla, jestli můžu začít s očistou střev pomocí přípravku "NaturalSwiss a Clean Inside - očista střev", když plánujeme dítě. Těhotná zatím nejsem, ale zajímá mě, jestli můžu s programem začít a v případě otěhotnění ho přerušit či upravit a jak. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  24. červen 2014.
  Dobry deň prajem,

  Detoxikáciu treba načasovať na obdobie pred otehotnením, vtedy je veľmi účinná.

  S pozdravom Podlupszki