Otázka

Kúru Clean Inside a ToxiClean by mohla užívat i moje sousedka, které je 74 let a má dlouhodobé potíže se střevy?

Dobrý den, pane doktore, chtěla bych se zeptat, zda by kúru Clean Inside a ToxiClean mohla užívat i moje sousedka, které je 74 let a má dlouhodobé potíže se střevy (odstraněné polypy, průjmy, nadýmání) nebo je třeba, aby se o vhodnosti užívání poradila se svým lékařem? Děkuji za odpověď. Přeji Vám hodně zdraví a spoustu příjemných dní.

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  20. červenec 2015.
  Dobrý deň prajem,

  Ano kúru možete absolvovať, detoxikácia organizmu je nikdy nekončiaci proces. Je možné ju robievať prakticky v každom veku. Veľmi účinné a výhodné je robiť preventívne raz ročne. Najdôležitejšie je v prvom rade po celý čas prijímať veľké množstvo tekutín – minerálky bez bubliniek, bylinkové čaje, teplú čistú vodu.

  Spozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Ráda bych se zeptala na detoxikaci přípravku.

Dobrý den pane doktore,

ráda bych se zeptala na detoxikaci přípravku, jestli adsorbuje z těla a tím kompletně pročistí :
-oxid uhelnatý
-oxid uhličitý
-etan
-ethylen
-vodík
-metan
-kuchyńskou sůl! ! ! ?
-železo

Je těžké uvěřit, že se organismus pročistí a na jaké bázi vše funguje, ale přesto bych to moc ráda zkusila. Prosím event. doporučení, jak se očistit od kuchyňské soli? Pořídila jsem si CARBOFIT, ale ta bohužel kuchyńskou sůl neadsorbuje.
Mám problémy s hemeroidy, i když jsem byla již na xxxxkrát zákroku, který byl velmi finančně náročný, jak leaserovou formou i chirurgickou a vše bylo v pořádku a problém znovu nastal, tak už nevím, co proto udělat-pomůžou mi vaše přípravky? Děkuji za veškeré informace a Váš čas.
S pozdravem

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  20. květen 2015.
  Dobry den!

  Táto detoxikačná kúra vlastne urýchly pasáž čreva a s tým zabrany vstrebávaniu toxikých látok. Tie látky ktoré su v organizme už von jedine pomocou obličiek a pečene sa môžu dostať a to s tým , že prijimame dostatočne množstvo tekutin.
  Čo sa tyka hemoroidov, tam Vám neviem nič doporučit lebo Vy ste ten pripad u koho po určitom čase po odstránení sa zase obnový. Máte to asi na genetickom podklade. Event.ešte by ste mohla skúsiť Sudkrem na večer.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki
                              

Otázka

Začala jsem s očistou střev, ale bohužel se mi k tomu přidala chřipka.

Dobrý den,
tak jo, jeden dotaz bych měla....v pátek 23.1 jsem začala s očistou střev s výrobkem Swiss natura ale bohužel se mi k tomu přidala chřipka. Nikdy jsem takový průběch chřipky neměla.Jsem třetí den v horečkách,které se mi podaří srazit tak na 2-3hodiny a pak hned nastoupí zimnice teplota až 38,3C.bolest celého těla.program jsem nepřarušila,ale nejsem si jistá zda je to dobře....nevím zda program není na vinně, že se horečky nelze zbavit,anebo zda je to souhra náhod a je to zkrátka brutální chřipka.
děkuji  za odpověď
A.

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  3. únor 2015.
  Dobry den prajem,

  Chripka nema nic spolocne s detoxikacnou kurou.  Kuru uzivat mozete aj pocas chripky, ale pokial sa nebudete citit dobre tak program mozete prerusit na par dni a potom pokracovat podla navodu.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Na jazyku se mi objevila malá prasklina tak se chci zeptat jestli to souvisí s tou kúrou?

Dobrý den,

týden užívám program Clean Inside na očistu střev. Musím říct, že se mi po té krátké době výrazně zlepšilo trávení a o trochu lépe spím, ale na jazyku se mi objevila další malá prasklina (na špičce) a občas přes den se cítím hodně špatně, tak se chci zeptat jestli to souvisí s tou kúrou?

Předem děkuji za odpověď

S pozdravem
Petr

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  1. srpen 2014.
  Dobry den!

  Nemyslym si, že to suvisi s kurou. Treba si skusiť začať užívať probitikum denne 2x1 po jedle asi 1 hodni ráno a večer pred spanim.

  S pozdravom
  Podlupszki