Otázka

Mohou odcházet vaší kůrou žlučové kameny ?

Cítím pod pravým žebrem, že mně tam něco tlačí. před měsícem jsem dělal kůru na vyplavení žlučových kamenů. ve stolici mám něco jako králičí bobky. Mohou odcházet vaší kůrou žlučové kameny_¨?

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  28. květen 2014.
  Dobrý deň prajem,

  S kúrou Clean Inside nemôžu odchádzať zlučové kameny. Ale Vám vieme odporuciť program ToxiClean - komplexná detoxikácia, aby boli pečeň, ľadviny a iné orgány očistené.

  S pozdravom
  Podlupszki

Otázka

Ráda bych věděla něco více o vašich produktech Natural Swiss.

Ráda bych věděla něco více o vašich produktech Natural Swiss - děkuji
Božena

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  3. duben 2014.

  Dobrý deň prajem,

  Pošlem Vám link kde si môžete prečítať ohladom produktu,- http://www.detoxikace-organismu.info/caste-dotazy/,  alebo volajte zákaznícku službu, ktorá Vám poskytne všetky informácie týkajúcich sa produktov Natural Swiss.


  S pozdravom
  Podlupszki

Otázka

Moje obava plyne z navýšení tekutin, má nemoc ledvin.

Dobrý den.Produkt Natural Swiss jsem zakoupila pro svého manžela. Používá ho již druhý měsíc. Je spokojený i já vidím změnu k lepšímu celkovému chodu organismu. Ale je tu jedna obava. Manžel má rodinou anamnézu- Cystická nemoc ledvin. Je pod pravidelnou kontrolou. Zatím v normě. V posledním měsíci má zvýšený krevní tlak. Léky pravidelně bere.Moje obava plyne z navýšení tekutin.Jedná se mi o to aby jeho ledviny nebyly příliš touto navýšenou vodou zatěžovány.Je mu 65 let. Děkuji předem za odpověď Alena Polláková

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  11. březen 2014.
  Dobrý den!

  Problémy by ste nemali mať,  v takom príprade odporučujem nech zníži množstvo tekutin o 1 liter.

  Z pozdravom
                             Podlupszki

Otázka

Obracím se na Vás s prosbou o radu

Dobrý den,

obracím se na Vás s prosbou o radu - minulý měsíc jsem si objednala od společnosti Natural Swiss - dvou měsíční očistu třev clean inside. Ovšem k mému velkému překvapení jsem téměř víc jak po 15 dnech užívání přesně podle návadu a naprostého dodržování pitného režimu, který jsem si měřila - nedošla k žádným - dle mého hlediska výsledkům. Žádné výše popisované stavy či děje na stránkách této firmy se u mne nedostavily. Již dříve jsem neměla problémy se stolicí , žádné. Ale mám problémy s váhou a v poslední době jsem ztloustla, ačkoliv cvičím a hýbu se. A proto jsem spoléhala na to, že se trošku očistí a nastartuje můj metabolismus i organismus, ovšem nestalo se vůbec tak. A k vyprázdňování docházelo zcela běžně, jako v době, kdy jsem nic neužívala. A to mi přišlo opravdu zvláštní. Kde zůstal všechen nabobtnalý koncentrát v mém tělě?

Prostě po této době jsem z výsledku velmi zklamaná a nevím, co počít dál. Zda produkt vrtátit , či jak jinak reagovat.

Za Vaši odpověd předem velice děkuji a přeji pěkný den - Jitka Kadlecová

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  7. březen 2014.
  Vazena pani Jitka,

  Kazdy organizmus je iny tak aj detoxikacia prebieha u kazdeho inou rychlostou. Detoxikacia predstavuje velmi dolezity proces, ktory sa robi dlohodobo.
  Rokmi nahromadene toxiny sa nedaju odstranit z organizmu behom za par tyzdnov ba ani za mesiac, potrebna je minimalne dvojmesacna kura, ktora uz vie intenzivne precistit oragnizmus. Za optimalnu dobu na precistenie sa povazuje tri mesiace.
  Pri absolvovani programu bude Vas organizmus ovela cistejsi, cize aj traviaci system bude zdravsi, a popritom nemusite pocitovat nieco extra vo Vasom organizme.
  Podla mojich skusenosti ako aj odporucujem mojim klientom aby mali trpezlivot, nakolko tych 15 dni  je  velmi priskoro aby ste nam napisali ze nemate ziadne vysledky.

  S úctou Dr. Podlupszki