Otázka

Clean Inside + ToxiClean - zdravotní problémy při užívání.

Vážený pane doktore,

 protože se již více jak 10 let léčím s dráždivým tračníkem (poslední 3 roky klidové stádium bez výraznějších potíží) a protože jsem 30.5.2010 prodělala gynekologickou operaci s odstraněním L vaječníku (histo korpor. polyp a border linie tumor-muciózní cystadenom s atypickou proliferací), považovala jsem program Clean Inside a ToxiClean za báječnou věc, kterou můžu zlepšit stav svého organizmu/zdraví.

Clean Inside jsem začala užívat dle návodu 5.5.2011. Po prvních několika dnech, kdy jsem měla zvýšenou plynatost, častější stolici a její zvětšený objemem, jsem pak už žádné výraznější zvláštnosti nepozorovala.

Po 14 dnech jsem tedy přidala ToxiClean – opět užíván dle návodu. První, čeho jsem si všimla, byla výrazně sytá citronová barva moče. To jsem ale přičítala této kůře. Začala mně pobolívat hlava, ale vůbec jsem to nepřičítala ToxiCleanu. Výrazný problém a změna nastaly, když jsem po 5 dnech navýšila dávku. Odpoledne mi začaly silné bolesti hlavy se kterými jsem nebyla schopná fungovat a musela jsem do postele. Nezabraly ani 2 panadoly či ibalgin 400, který jsem vyzkoušela druhý den. Začaly se přidávat i bolesti pod žebry, jakoby rozbolavělá játra, nechuť k jídlu a nevolnost po něm. Včera jsem si uvědomila, že bolesti hlavy nastaly krátce po tom, co jsem se vrátila z práce a ToxiClean  užila. Nejsilnější bolasti hlavy trvaly cca 6-8 hod a pak se zmírňovaly. Včera jsem také měla tak bolavé břicho v obl. jater a bylo mi tak špatně po obědě, že jsem se celou noc budila. Dnes jsem jen na bylinkovém čaji a na piškotech a obě kúry jsem dnes již vysadila (ToxiClean jsem brala 7 dní) . Bolesti hlavy byly ráno výrazně mírnější, ale rozbolavělost pod žebry stále trvá a cítím i ledviny.

Protože na internetu je nejvíce informací ke Clean Insidu, se kterým jsem neměla vážnější problémy, ovšem k ToxiCleanu jsem v tomto směru nic nenašla, obracím se se žádostí o radu na Vás. Je to důsledek detoxikačního procesu (vzhledem k intenzitě příznaků se mi zdá velice silný) nebo ToxiClean obsahuje látky, které mohou tuto reakci vyvolat?

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  9. leden 2014.

  Milá Pani!

      Je to mozné , ze niektora zlozka ToxiCleanu moze sposobit silné bolesti hlavy . Pravdu povediac prvýkrát sa stretávam s takýmto problémom.Ja čo Vám viem doporučit, je vynechat ToxiClean , a po dokončení Clean Inside  programu ešte raz by som skúsil s ToxiCleanom.

   S pozdravom Podlupszki

Otázka

Zaujal mě program Clean Inside chci se zeptat co na to léky které beru?

Dobrý den, četl jsem stránky o detoxikaci a potřeboval bych se Vás zeptat na pár otázek.Jmenuji se Lubomír  je mi 42 let. Vždycky jsem byl zdravým a velice aktivním člověkem.Soukromě podnikám už spoustu let jako OSVČ, spoustu koníčků do toho manželství .V posledních létech jsem byl stále unaven a můj  krevní tlak? 180/120. Po návštěvě kardiologa mi bylo oznámeno levá komora dilatovaná kulovitá EF LK 35%.užívám léky tlak mám už dobrý 130/80-90.Nevím z čeho se mi to mohlo stát prodělal jsem zánět střev od té doby mám sem tam střevní problémy.Potřeboval bych svému srdci co nejvíce ulevit.Zaujal mě program Clean Inside chci se zeptat co na to léky které beru? ATRAM-WARFARIN-KLCH-TRITACE-FURON.Nevím jestli to mám konzultovat se svým doktorem? Napište mi prosím váš názor,popřípadě ještě upřesním některé informace předem děkuji. Lubomir

Odpovědi
Kategorie: Detoxikace

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  19. prosinec 2013.

  Dobrý večer!

   Vaše srdcové ochorenie s veľkou pravdepodobnosťou je vrodené alebo je ako následok nejakého infekčného ochorenia, ktoré ste v minulosti prekonal. Čo sa týka Clean Inside  programu, popri vašich liekoch treba dodržať min. 2 hodinový interval medzi užitím liekov a užitím Clean Insidom.

         S pozdravom Podlupszki


Kategorie je prázdná

V této kategorii nebyla nelezena žádná otázka.

Hledejte dále nebo nám můžete položit otázku.


Pošlete nám svoji otázku