Otázka

Již několik let mě svědí konečník.

Dobrý den již několik let mě svědí konečník. Někdy více někdy méně. Byla jsem na vyšetření kde zjistili prasklin která krvácela při vyprazdňování. To teď již není problémem ale svědění. Do teď mi nebyly udělaný štěty nebo rozbor stolice. Problém je ale velmi nepříjemný. Co dělat diky

Odpovědi
Kategorie: Hemoroidy

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  27. říjen 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Treba vyšetriť stolicu na parazity, eventuálne  aj krv na cukrovku.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Manžel má vnitřní hemeroidy, muže je mormálně jist? Neublíží mu to?

dobrý den pane doktore,
chci se zeptat na odčervovací  PARASIC - mám tyto bobule koupené pro sebe i pro manžela,  ale manžel má vnitřní hemeroidy, takže můj dotaz - neublíží mu to?    muže je mormálně jist?   
děkuji předem za odpověď   a přeju pěkný den

Odpovědi
Kategorie: Parazity

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  28. leden 2015.
  Dobrý deň prajem,

  Neublížia mu kapsule Parasic, ale pokial beriete nejaké lieky na hemoroidy , tak musi byť dvojhodinový odstup medzi užitím vlákninového doplnku a liekov.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Clean inside program pomůže na mé urologické potíže a s výše uvedenými střevními potížemi?

Dobrý den, pane doktore,začala jsem nyní užívat produkt Clean inside program od Natural Swiss, jelikož už jsem na pokraji zoufalství,již od puberty trpím zácpou a později mi začali i hemoroidy (v těhotenství se zhošili), 6let užívám různá atb a chemoterapeutika na chronický zánět močového měchýře způsebený střevními bakteriemi (e-coli, enterokokus fecalis),z urologického hlediska a i s imunologie se příčina mých potíží nenašla, proto jsem začala uvažovat jestli to nemá spojitost se střevními obtížemi. Proto se obracím na vás, myslíte si jako expert, že mi clean inside program pomůže na mé urologické potíže, zda to vůbec má souvislost s výše uvedenými střevními potížemi? a zda mi produkt pomůže na zmírnění hemoroidů a popř. v jaké míře? děkuji

Odpovědi
Kategorie: Hemoroidy

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  28. květen 2014.
  Dobry den!

  Tento program na zápchu Vám určite pomože a nasledne aj hemoroidy sa zlepšia ale čo sa tyka urologických ťažkosti na ten Vám tato kura nepomoze. Nemyslym si že urologicke ťažkosti suvisia s Vašimi tráviacimi ťažkostami.

  Z pozdravom
                                 Podlupszki

Otázka

Může se Clean Inside užívat při hemoroidech a natrhlém konečníku?

Vážený pane doktore!

Tento přípravek vyvolal můj zájem, ale stejně bych se ráda přesvědčila o tom, zda moje současné problémy nezhorší, ale spíš naopak, ulehčí.

Už několik měsíců mám problémy s hemoroidy a na základě lékařského vyšetření důvodem krvácení nejsou jen hemoroidy, ale i natrhlý konečník. Mohu užívat přípravek v tomto stavu?  

Děkuji předem za Vaši odpověď!

S úctou: Silvia

Odpovědi
Kategorie: Hemoroidy

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  9. leden 2014.

  Vážená paní!

  V každém případě při užívání Clean Inside doporučuji užívat nějaký čípek, a když se stav konečníku nezlepší během 2 – 3 týdnů, doporučoval bych vyřešení problému chirurgickou cestou. Na základě mých zkušeností, pokud se stav za tuto dobu nezlepší, kvůli tomu, aby se předešlo dalším nepříjemnostem, doporučuji chirurgický zákrok.

   S úctou Dr. Podlupszki