Otázka

Opravdu mi může dvou měsíční pravidelné užívání pomoci?

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na účinnost přípravku Parasic. Bohužel jsem před nějakou dobou zjistila přítomnost parazitů (roupy). Zajímavé je, že se vždy jedná jen o jeden, maximálně dva červy. Poté je třeba cca týden klid a poté zase jeden červ. Nemám žádné obtíže a nechci s tím chodit k lékaři. Velmi důsledně dodržuji hygienu (cca co tři dny výměna ložního prádla, denně výměna oblečení, neustále mytí rukou, sprcha 2x denně). Jím pouze zdravě (ovoce, zelenina, ořechy, celozrné pečivo), dodržuji pitný režim a vůbec nekonzumuji cukr (ani nesladím čaj). Přesně před týdnem jsem začala užívat doplněk stravy Parasic (prvních 5 dní 2 kapsle, nyní již 4 kapsle). Bohužel jsem dnes opět ve stolici měla jednoho červíka. Potřebuji se zeptat na účinnost přípravku Parasic. Opravdu mi může dvou měsíční pravidelné užívání pomoci? Jsem v šoku, že i po týdenním užívání se červ objevil. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  21. říjen 2014.
  Dobrý deň prajem,

  Bylinné zložky Parasicu sú veľmi účinné a samy o sebe majú antiparazitný účinok.
  Po týždennom užívani sa Vám pomocou vlákninového doplnku nevylúčia parazity z organizmu. Doporučuje sa užívať min. 2 mesiace s tým že optimálna doba sú 3 mesiace.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Jak dlouho podávat sirup? Dělat nějaké pauzy?

Dobrý den, dávám dítěti parasic junior lžičku denně. Dítě trpí na časté nákazy roupy. Jak dlouho podávat tyto kapky? Dělat nějaké pauzy? Děkuji Švécarová

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  29. září 2014.
  Dobry den prajem,

  Parasic Junior mozete podavat Vasmu diteti 1-2 mesice v kuse denne jednu lyzicku. Po mesiaci sa robi 5 dnova pauza, potom sa moze pokracovat.

  S pozdravom
  Dr. Podlupszki

Otázka

JE MOŽNÉ PŘI STRÁTĚ PAMĚTI MÍT PARAZITA ?

JE MOŽNÉ PŘI STRÁTĚ PAMĚTI MÍT PARAZITA.
DĚKUJI ZA ODPOVĚD

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  1. srpen 2014.
  Dobry den!

  Teoreticke je možne stratit pamať pri parazitarnom ochoreni, kedy parazit sa dotane do mozgu a ten do určitej mieri može poškodit funkciu mozgu.

  S pozdravom
                                Podlupszki  Cs.

Otázka

Nevím zda mi vůbec poloviční část-Clean inside-vůbec pomůže.

Zatím jsem ještě objednané zboží nezačala užívat. Objednala jsem si jen jednu část a na návodu je rada jen pro celý komplet. Tak vlastně nevím zda mi vůbec poloviční část-Clean inside-vůbec pomůže. Celý návod jsem úplně, abych pravdu řekla nedočetla, ale nemám zrovna dobrý pocit. Na jiném českém webu jsem si také objednala něco proti parazitům, ale nezabralo to a tamní lékař, po mém svěření, se k mým problémům, vyjádřil dost odtažitě. Bohužel. Takže se mi ani svěřovat se zdravotními problémy už nechce. Ale děkuji Vám alespoň za projevený zájem. Příjemný den

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  24. červen 2014.
  Dobry den prajem,

  Pani Nedbalova pokial mate zaujem podstupit detoxikacnej kure, tak sa doporucuje na zaciatok s ocistou creva Clean Inside a za tym mozete pokracovat s kurou ToxiClean, ktory  poskytuje potrebné živiny pre črevnú mikroflóru. Ked nie su tak rpzmnozene parazity v organizme, tak postaci aj produkt Parasic ktory je vysokoucinny proti parazitom.

  S pozdravom
  Podlupszki