Otázka

JE MOŽNÉ PŘI STRÁTĚ PAMĚTI MÍT PARAZITA ?

JE MOŽNÉ PŘI STRÁTĚ PAMĚTI MÍT PARAZITA.
DĚKUJI ZA ODPOVĚD

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  1. srpen 2014.
  Dobry den!

  Teoreticke je možne stratit pamať pri parazitarnom ochoreni, kedy parazit sa dotane do mozgu a ten do určitej mieri može poškodit funkciu mozgu.

  S pozdravom
                                Podlupszki  Cs.

Otázka

Nevím zda mi vůbec poloviční část-Clean inside-vůbec pomůže.

Zatím jsem ještě objednané zboží nezačala užívat. Objednala jsem si jen jednu část a na návodu je rada jen pro celý komplet. Tak vlastně nevím zda mi vůbec poloviční část-Clean inside-vůbec pomůže. Celý návod jsem úplně, abych pravdu řekla nedočetla, ale nemám zrovna dobrý pocit. Na jiném českém webu jsem si také objednala něco proti parazitům, ale nezabralo to a tamní lékař, po mém svěření, se k mým problémům, vyjádřil dost odtažitě. Bohužel. Takže se mi ani svěřovat se zdravotními problémy už nechce. Ale děkuji Vám alespoň za projevený zájem. Příjemný den

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  24. červen 2014.
  Dobry den prajem,

  Pani Nedbalova pokial mate zaujem podstupit detoxikacnej kure, tak sa doporucuje na zaciatok s ocistou creva Clean Inside a za tym mozete pokracovat s kurou ToxiClean, ktory  poskytuje potrebné živiny pre črevnú mikroflóru. Ked nie su tak rpzmnozene parazity v organizme, tak postaci aj produkt Parasic ktory je vysokoucinny proti parazitom.

  S pozdravom
  Podlupszki

Otázka

S Clean Insidem mohlo by dojít k dalšímu váhovému úbytku?

Dobrý večer,

obracím se na Vás s dotazy ohledně programu Clean Inside - detoxikace střev.

Od malička mě trápí zažívací potíže a letos jsem podstoupila na kolonoskopii a nechala si vyšetřit i krev. Bohužel mi nezjistili nic a já byla tehdy bez diagnozy a vědomí toho, co mi vlastně je. Crohnovu nemoc, žaludeční vředy ani rakovinu nemám a řekli mi, že mám střeva čistá. Nechápala jsem tedy, kde je chyba a po půlroce jsem se rozhodla jít na biorezonanční přístroj, díky kterému mi zjistili mnoho parazitů a toxinů ve střevech...
Vždy mne velmi trápilo silné nadýmání, průjmy, v brzkých hodinách po probuzení mě to přepadávalo a já si s tím nevěděla rady. Byla jsem velmi mladá a styděla jsem se za to.  Po několika letech jsem se to rozhodla s vlastní iniciativy řešit a po zjištění diagnozy výše zmíněným přístrojem, jsem na doporučení lékařky a začala užívat měsíční očistnou kůru. Nebyla však  úspěšná.
 Jsem z toho už dost neštastná, že trpím příznaky, které skoro většina mladých lidí nemá. Cítím se často velmi unavená, bez energie, vitality, a někdy se vyhýbám i sociálnímu kontaktu, nebot při stresu nebo pomyšlení, co mi má střeva způsobují za problémy, jsem radši sama.
Hledala jsem dále, co by mi pomohlo a uvažovala jsem, že bych se vydala cestou k opětovné detoxikaci, avšak nyní s přípravky Clean Inside a užívala navíc vlákninu k trávení.

Chtěla bych se zeptat jak parazity v těle přímo ovlivňují zdravotní stav, že dochází k silnému nadýmání?
Je mi divné, že mi zjistili alergii na potraviny - na žitnou a pšeničnou mouku, penicilin, mléko, čokoládu, kávu a vejce, a na cukr  ani na žádné ovoce ne, a přitom, mě vadí i šušené ovoce, které je poslazené a ovoce samo také. Už jsem ovoce trvale vyřadila z jídelníčku. Mám pocit, že jej absolutně netrávím a kupuji si místo něj raději husté ovocné štávy.

Druhý dotaz směřuje na redukci váhy. Jsem dost hubená, nerada bych ztratila další kg. Na internetu jsem se dočetla, přípravek váhu snižuje. Hrozí tedy, že by mohlo dojít k dalšímu váhovému úbytku?

Děkuji moc případné zodpovězení otázek
S pozdravem   Tereza

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  9. leden 2014.

  Dobrý večer přeji!

  Parazité se mohou projevit způsobem: gastrointestinální potíže s břišním diskomfortem, svědění v okolí konečníku, hubnutí, nemožnost přibrat na váze - ovšem veškeré příznaky závisí i od toho, který orgán je postižený (játra, mozek...).

     Co se týká zhubnutí, to není zákonité.

      Parazité nebo jejich vajíčka musí být prokázané ať už v stolici nebo v jiných orgánech, a také v krevním obraze musí být evidentní změny. Pokud jsou splněná tato dvě kritéria, můžeme mluvit o přítomnosti parazitů.

  S pozdravem Podlupszki

Otázka

DOTAZ - stanovení diagnózy bolesti břicha

Vážený pane doktore.

Díky svým problémům jsem se dostala až na stránku společnosti Natural Swiss a přípravek Clean Inside.Již víc jak 3 roky trpím bolestmi břicha , především jsou to bolesti v levé části.Před rokem jsem prošla všemi vyšetřeními , lékaři neshledali žádné urologické ani gynekologické změny, vše bylo pořádku.Při gynekologickém vyšetření mi lékař diagnostikoval břišní srůsty, které mi zřejmě tyto potíže můžou způsobovat.V květnu 2010 jsem absolvovala laparoskopické odstranění srůstů, ale můj problém se nikterak neodstranil, bolesti mám stále, mám nadýmání a křeče a přiznám se, strašně „ prdím“…Ženský lékař tvrdí, že se musí podstoupit další laparoskopické odstranění srůstů, já ale cítím, že to není ono…Nedalo mi to a obrátila jsem se na léčitelku a ta mi přes energetické dráhy zjistila ve střevech zvířecí parazity. Docela se trefila, protože jsme se před 4 roky přestěhovali na vesnici a já si pořídila kočky a dalšího psa…Je možné, že mi tyto bolesti způsobuje zvířecí parazit ve střevě…? Paní léčitelka mi nasadila  přírodní produkty od MUDr. Jonáše Zooinf na odstranění parazitů a směs na podporu slinivky a jater. Užívám je teprve týden, ale zatím žádná změna. Proto jsem začala sama pátrat  jak si pomoci a dostala jsem až na Vaše stránky. Čtu o přípravku Clean Inside tolik chvály, že  už asi  nebudu čekat a objednám dvojí balení. Prosím jen pane doktore o radu, zda bych neměla ještě před užíváním Clean Inside podstoupit nějaká  jiná vyšetření . abych případně nezanedbala nějaký problém.

 Děkuji mnohokrát za pomoc

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  19. prosinec 2013.

  Milá Pani!

     Pred začatím programu Clean Inside by som doporučil absolvovať vyšetreniá u infektológa, aby sa vylúčila prítomnosť parazitov.

             S pozdravom Podlupszki