Otázka

Jak zvládnout parazity?

Dobrý den, asi rok řeším chronické zahlenění hlavy a dýchacích cest i antibiotiky, bez výsledku. Potom mi přístroj Sensitiv Imago zjistil, že mám v hlavě parazit Toxocara canis . Prosím jak se ho mohu zbavit z celého těla i z hlavy? Manžel má Schistasoman mansomy (? ) co na toto prosím? Mnohokrát Vám děkuji za zajímavý článek, člověk si někdy sám u lékařů připadá jako nějaký parazit. Mašterová D.

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  14. březen 2018.

  Dobrý deň prajem,

  Ja by som Vám doporučil, aby ste v každom príprade navštívili infektologa. Je dôležité dôkladné vyšetrenie na parazity. Následne vhodná liečba na stanovenú diagnózu.

   

  S pozdravom

  Dr. Podlupszki

Otázka

Mám 2 letou dceru, které jsme našly roupy, můžeme jí zklusit podávat Parasic Junior?

Dobrý den, mám 2 letou dceru, které jsme našly roupy. Dodržujeme velmi důkladně hygienu, čisté spodní prádlo, pyžamo, lůžkoviny,... Můžeme jí zklusit podávat Parasic Junior nebo je příliš velké riziko alergické reakce a jiných vážných vedlejších účinků? Vermox nezabírá. Malá je klidná, dobře prospívá, dobře spí. Je to cca 1 roup za čas, co objevíme. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Jana Javůrková

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  23. říjen 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Áno Vaša dcérka môže užívať prípravok Parasic Junior 1-5 dní malú kávovú  lyžičku , k tomu absolvovať Probiotiká ráno aj večer. Po 5 dní 1 čajovú lyžicu a večer Probiotiká. Odporučuje sa aj pre Vás absolvovať prípravok proti parazitom minimálne dva mesiace.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki


Otázka

Zjistila sem že mám hlísty(parazity).

Dobrý den, Ráda bych se zeptala , zjistila sem že mám hlisty(parazity), když relaxuji citim po těle hlavně svědění pod bříšku,občas svědění na rukách mohly by tohle dělat.

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Rónay
  Barbora Ronajová Dietoložka, alternativní medicína
  17. duben 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Ak máte podozrenie, že máte v tele parazitov, absolvujte parazitologické vyšetrenie, kde vám odoberú vzorku zo stolice a krvi. Ak výsledky potvrdia, že máte  parazity niekde vo svojom tele, potom je nutná liečba. Dobré skúsenosti máme s produktom Parasic, ktorý pomáha odstrániť z organizmu škodlivé parazity, medzi nimi črevné parazity a ich vajíčka.

  S pozdravom
  Dr.Ronajová

Otázka

Chci se zeptat, zda jsou dostupná jiná alternativní léčiva na roupy než Vermox?

Dobrý den, zjistila jsem u sebe výskyt roupů a vybrala jsem již dvojnásobné balení léku Vermox, který mi předepsal obvodní lékař. Dle návodu jsem se jich měla zbavit po měsíci. Beru léky po 14 dnech již dva měsíce a stále jsem se jich nezbavila. Vždy po 14 dnech se znovu objeví živí jedinci. Vzhledem k tomu, že mi lék Vermox způsobuje vedlejší účinky - rozpraskaná kůže na rukou, nechci ho již déle opakovaně užívat. Chci se tedy zeptat, zda jsou dostupná jiná alternativní léčiva na roupy, které bych mohla vyzkoušet, jestli zaberou. Děkuji za vaši odpověď

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  3. duben 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Odporúčam výživový doplnok Parasic, ktorý pomáha odstrániť škodlivé parazity, medzi nimi črevné parazity a ich vajíčka z hrubého čreva a z ostatných častí organizmu. Je účinný a zároveň bezpečný, nezaťažuje dospelý organizmus.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki