Otázka

Chtěl bych zkusit něco proti parazitům. Co mě doporučujete?

Dobrý den. Je toho mnoho, co bych potřeboval napsat,ale zkusím jen krátce. Téměř dva roky se čistím pomocí Joalisu a mnoho jiných doplňků.Odzkoušeno snad vše. Diagnostika byla.Chlamydie, borelie,plísně.......Nyní přístroj Salvia ukazuje,že jsem tzv.uzdraven. Tímto výsledkem jsem zklamán.Nějaké problémy se podařilo odstranit,nějaké bohužel ne. Prodělal jsem mnoho, MNOHO,vyšetření a závěr.Vše v pořádku.Užívejte AD. Paní doktorka na imunologické klinice má podezření na parazitální zátěž. Na začátku jsem měl po celém těle malé krvavé pupínky 1 až 3mm velké.Nevyšetřeno. Dnes mi postupně mizí.Po některých zůstává pod kůží taková tvrdá boulička. Zůstalo mi takové vnitřní proškubávání.Něco, jako bušení srdce. Bolest v podbříšku a hlavně v tříslech. Toto jsem měl mnohokrát vyšetřeno.Nic nenalezeno.Po nějaké době z toho byla urosepse. Nemohu spát,ve tři hodiny ráno se budím.Šelest v uších,někdy takové praskání,jako by mě měl prasknout bubínek. Je mi stále zima .Bývaly i zimnice,třes,pot,obrovské chvění,necitivost prstů ............ V současné době mi pomáhá Echynacea,kořen Žen Šen, minerály..........Chtěl bych zkusit něco proti parazitům.Bohužel , jen tak na slepo,než se pustím do Vermoxu a podobně. Chtěl bych se zeptat.Co mě doporučujete? Mohu s vašim přípravkem dělat i Echynaceu, kořen ŽŠ ....,nebo přerušit a vyčkat na výsledek? Nejvíce se mi osvědčila Graviola s Chlorellou. Po čtrnácti dnech vyšel ven hlen ......,ale dělal jsem toho mnoho,tak to nemám ukončené. Nejvíce obtěžující je nadýmání.Takřka celý den. Asi je to uvnitř z těch mých pokusů vše otrávené.... Děkuji za Vaši odpověď.

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  9. říjen 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Na základe  Vašich problémov by som Vám odporučil podstúpiť detoxikačnú kúru, pomocou ktorej sa zbavíte tráviacich problémov, nadúvania, zápchy a parazitov. Keď sa v organizme  nachádzajú parazity, šetrnými liečbami ich nedokážeme odstrániť. Na ich efektívne odstránenie potrebujeme účinný detoxikačný program. S Clean Inside programom mám dobré skúsenosti. Aj moji pacienti, ktorí užívali kúru, dosiahli pekné výsledky.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Jak dlouhou mám dělat tuto kúru, měsíc, nebo dva nebo tři?

Dobrý den začala jsem užívat PARASIC vždy 2 tabletky večer před jídle a zapíjím tekutinou, tak jak je uvedeno v návodě. Jak dlouhou mám dělat tuto kúru, měsíc, nebo dva nebo tři, aby byl PARASIC co nejvíce účinný? Dále bych se chtěla zeptat zda dávkování jak jej užívám je dostačující. Mám 61 let vážím 76kg, měřím 163cm. /Mám pocit, že ze mne vyšel parazit 5cm dlouhý/. Který lék a očistu parazitů je nejúčinnější zda PARASIC nebo kúra Clean Inside? děkuji Dášenka

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  29. září 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Parasic kapsule sa majú užívať ráno na lačno podľa návodu. Pokial absolvujete program prvý krát , tak sa odporučuje minimálne dvojmesačná kúra, ale optimálna doba na prečistenie sú tri mesiace. Aby ten účinok bol efektný, je dobré keď sa užívajú všetky tri produkty naraz, čiže celá kúra.

  S pozdravom
  Dr.Podluoszki


Otázka

Prosím o radu mám podezření že se v mém těle nachází parazit.

Dobrý den, Prosím o radu mám podezření že se v mém těle nachází parazit. Mám problem s tím že na záchodě sedím většinou 20-30 minut a stolici vylučuji po malých kouscích a je úzká, někdy ale vypadá jako bych měl průjem. Po odchodu ze záchodu si, ale připadám že nejsem uplně vyprázdněn. Ještě jsem na stolici spozoroval bíle tečky.

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Rónay
  Barbora Ronajová Dietoložka, alternativní medicína
  5. červenec 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Ak máte podozrenie, že máte v tele parazitov, absolvujte parazitologické vyšetrenie, kde vám odoberú vzorku zo stolice, krvi, moču atď. Ak výsledky potvrdia, že pacient má helminty alebo iné parazity niekde vo svojom tele, potom je nutná liečba. Liečbu je možné kombinovať s rôznymi prírodnými prostriedkami. Odporúčam  prípravok Parasic, ktorý Vám umožní zbaviť sa parazitov prirodzeným spôsobom.

  S pozdravom
  Dr.Rónayová

Otázka

Máte pro dospělé obdobný preparát jako je Parasic junior pro děti?

Dobrý den, chci se zeptat, zda nemáte pro dospělé obdobný preparát jako je Parasic junior pro děti. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  16. červen 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Áno pre dospelých je to prípravok Parasic, ktorý pomáha odstrániť z organizmu škodlivé parazity, medzi nimi aj črevné parazity a ich vajíčka.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki