Otázka

Ve stolici jsem našla malé hýbající se červíky.

Dobrý den,Dnes jsem byla normálně na velké,A ve stolici jsem našla malé híbající se červíky a bílé a malé a konečník mě svědí.Prosím o pomoc

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  12. leden 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Odporúčam  absolvovať parazitologické vyšetrenie, kde sa odoberie a vyšetrí vzorka stolice, krvi, moču atď. V stolici sa dokazuje prítomnosť črevných parazitov, vajíčok, cýst, lariev alebo dospelých červov aj priamymi vyšetrovacími metódami.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Mohu používat Parasic Junior v období kojení?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mohu používat Parasic Junior v období kojení, kojím už jen v noci, pomalu malou odstavuji, bude ji v lednu rok. Děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem Marie Badinková

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Rónay
  Barbora Ronajová Dietoložka, alternativní medicína
  28. prosinec 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Používanie Parasic  Junioru sa neodporúča tehotným a dojčiacim matkám ako aj deťom mladším ako 18 rokov. Liečivé rastliny sú na liečenie tou najprirodzenejšou cestou, v období tehotenstva a dojčenia predsa len treba byť opatrný -  môže vzniknúť alergická reakcia na niektorú bylinku.

  S pozdravom
  Dr.Ronajová

   


Otázka

Mám časté svěděni v konečníku, trpěla jsem na červíky, je nějaká přírodní léčba?

Dobry den.Jsem Helena Milerová,je mi 70let,posledni rok mam potiže ze žaludkem,byli mi odstraněne 2polypy 5a2cm,taky měla jsem polyp ve střevě ktery byl odstraněny.Snažim se jist hodně zeleniny,ovoce,ryby,ovesne vločky,brambory.Problem mam,že mam časte svěděni v konečniku,trpěla jsem na červiky jako ditě.I v dispělosti brala jsem syrup Pirvinium.Dnes v lekarně ho nedostanu.Mužete mi poradit co z tym mužu udělat sama? ,je nijaka přirodni lečba? ,znam pouze česnek.Je to ale malo,to svěděni mi zněpřijemnuje život,mysli že červiky vladnou v mych střevech.Moc Vas prosim,jestli mužete a znate přirodni lečbu,poradte mi DĚKUJI. (Olouvam se za hyby v texstě.jse samouk v Češtině,mym rodnym jazykem je Polština. Děkuji)

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Rónay
  Barbora Ronajová Dietoložka, alternativní medicína
  22. prosinec 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Aby sa odstránili parazity v ľudskom tele, v prvom rade je dôležité prečistiť celý tráviaci systém. Očista čreva bylinami je nevyhnutná, pretože väčšina zdrojov vody je v blízkosti ľudských osídlení, a tak je vysoká pravdepodobnosť, že sú infikované parazitmi. Zvýšený príjem vlákniny umožní zrýchliť čas prechodu nestrávených zvyškov potravy, čím sa zabráni ich ukladaniu, a tak sa nevytvoria vhodné podmienky pre parazity. A tiež je potrebné prijímať dostatočné množstvo vitamínov.

  S pozdravom
  Dr.Ronajová

Otázka

Chtěl bych zkusit něco proti parazitům. Co mě doporučujete?

Dobrý den. Je toho mnoho, co bych potřeboval napsat,ale zkusím jen krátce. Téměř dva roky se čistím pomocí Joalisu a mnoho jiných doplňků.Odzkoušeno snad vše. Diagnostika byla.Chlamydie, borelie,plísně.......Nyní přístroj Salvia ukazuje,že jsem tzv.uzdraven. Tímto výsledkem jsem zklamán.Nějaké problémy se podařilo odstranit,nějaké bohužel ne. Prodělal jsem mnoho, MNOHO,vyšetření a závěr.Vše v pořádku.Užívejte AD. Paní doktorka na imunologické klinice má podezření na parazitální zátěž. Na začátku jsem měl po celém těle malé krvavé pupínky 1 až 3mm velké.Nevyšetřeno. Dnes mi postupně mizí.Po některých zůstává pod kůží taková tvrdá boulička. Zůstalo mi takové vnitřní proškubávání.Něco, jako bušení srdce. Bolest v podbříšku a hlavně v tříslech. Toto jsem měl mnohokrát vyšetřeno.Nic nenalezeno.Po nějaké době z toho byla urosepse. Nemohu spát,ve tři hodiny ráno se budím.Šelest v uších,někdy takové praskání,jako by mě měl prasknout bubínek. Je mi stále zima .Bývaly i zimnice,třes,pot,obrovské chvění,necitivost prstů ............ V současné době mi pomáhá Echynacea,kořen Žen Šen, minerály..........Chtěl bych zkusit něco proti parazitům.Bohužel , jen tak na slepo,než se pustím do Vermoxu a podobně. Chtěl bych se zeptat.Co mě doporučujete? Mohu s vašim přípravkem dělat i Echynaceu, kořen ŽŠ ....,nebo přerušit a vyčkat na výsledek? Nejvíce se mi osvědčila Graviola s Chlorellou. Po čtrnácti dnech vyšel ven hlen ......,ale dělal jsem toho mnoho,tak to nemám ukončené. Nejvíce obtěžující je nadýmání.Takřka celý den. Asi je to uvnitř z těch mých pokusů vše otrávené.... Děkuji za Vaši odpověď.

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  9. říjen 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Na základe  Vašich problémov by som Vám odporučil podstúpiť detoxikačnú kúru, pomocou ktorej sa zbavíte tráviacich problémov, nadúvania, zápchy a parazitov. Keď sa v organizme  nachádzajú parazity, šetrnými liečbami ich nedokážeme odstrániť. Na ich efektívne odstránenie potrebujeme účinný detoxikačný program. S Clean Inside programom mám dobré skúsenosti. Aj moji pacienti, ktorí užívali kúru, dosiahli pekné výsledky.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki