Otázka

Můj problém se zdravotním stavem je způsoben především moji obezitou.

Dobrý den pane doktore. Jsem hypertonik a diabetik. Celý můj problém se zdravotním stavem je způsoben především moji obezitou. Chtěl bych zkusit částečně tento problém řešit dnes hodně propagovaným pitím zelené kávy. Zjistil jsem však že zelená káva obsahuje více kofeinu než káva pražená. Poraďte mi prosím v této věci, zda mohu zkusit pít zelenou kávu jako pomoc s hubnutím i při mém vysokém tlaku se kterým se léčím. Děkuji předem za odpověď. Vladimír.

Odpovědi
Kategorie: Ploché břicho, hubnutí

Odpověď

 1. Dr. Darnói Tibor
  Dr. Tibor Darnói Nezávislý lékař
  5. listopad 2018.

  Dobrý den,

  Zelená káva, o které jste se zmínili, je jedním ze zázračných plodů přírody. Je možné ji konzumovat v případě nadváhy, cukrovky - diabetes nebo při vysokém krevním tlaku (pokud netrpíte tzv. přecitlivělostí na kávu, resp. kofein). Zelená káva neobsahuje tolik kofeinu, jako klasická káva. Toto množství je 20mg/dávka, zatímco šálek černé kávy obsahuje 100 mg kofeinu. Při přípravě zelené kávy není potřeba žádná tepelná úprava, takže obsah kofeinu se nezvyšuje. Kromě toho prospěšné účinky kyseliny chlorogenové, které obsahuje, dokážou ochránit organismus před toxickými látkami a volnými radikály.

  Zelená káva a výtažek z ní účinně podporují i hubnutí. Zelená káva dokáže účinně snižovat kromě tělesné hmotnosti i množství tuku kolem vnitřních orgánů. Pravidelným pohybem můžete zvyšovat účinnost programu na snižování hmotnosti. Zároveň v každém případě doporučuji, abyste se ještě před pravidelným užíváním výživového doplňku poradili se svým ošetřujícím lékařem.

  S pozdravem
  Dr.Darnói

Otázka

Pomáhá Clean Inside při hubnutí?

Vážený pane doktore,
    přečetla jsem si článek o pročišťování tlustého střeva a chtěla bych zjistit, zda pracujete v Bratislavě a zda bych vás nemohla navštívit a prokonzultovat své obtíže. Mám 62 let. Překonala jsem zánět divertiklů, mám nadváhu, vysoký krevní tlak, nyní mi zjistili i zvýšenou kyselinu močovou  (372, 6 umol /l) a předepsali Milurit. Léta se pokouším zhubnout a nejde to. Stačí mi koupit si Clean Inside a absolvovat očistnou kúru?
    Za odpověď a porozumění děkuji. Eva

Odpovědi
Kategorie: Ploché břicho, hubnutí

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  16. leden 2014.

  Milá paní!
     Já neordinuji v Bratislavě, nýbrž v Komárně. Podle Vašeho popisu Vám kúra Clean Inside může stav zlepšit, hlavně co se týká divertikulózy, a do určité míry i nadváhy, a to v tom smyslu, že zabraňuje ucpání divertiklů a následnému zánětu, a na druhé straně Vám může pomoci zhubnout pár kilo, ale tady bych chtěl zdůraznit, že přípravek Clean Inside není určen vysloveně na hubnutí.

    S pozdravem Podlupszki

Otázka

S Clean Insidem mohlo by dojít k dalšímu váhovému úbytku?

Dobrý večer,

obracím se na Vás s dotazy ohledně programu Clean Inside - detoxikace střev.

Od malička mě trápí zažívací potíže a letos jsem podstoupila na kolonoskopii a nechala si vyšetřit i krev. Bohužel mi nezjistili nic a já byla tehdy bez diagnozy a vědomí toho, co mi vlastně je. Crohnovu nemoc, žaludeční vředy ani rakovinu nemám a řekli mi, že mám střeva čistá. Nechápala jsem tedy, kde je chyba a po půlroce jsem se rozhodla jít na biorezonanční přístroj, díky kterému mi zjistili mnoho parazitů a toxinů ve střevech...
Vždy mne velmi trápilo silné nadýmání, průjmy, v brzkých hodinách po probuzení mě to přepadávalo a já si s tím nevěděla rady. Byla jsem velmi mladá a styděla jsem se za to.  Po několika letech jsem se to rozhodla s vlastní iniciativy řešit a po zjištění diagnozy výše zmíněným přístrojem, jsem na doporučení lékařky a začala užívat měsíční očistnou kůru. Nebyla však  úspěšná.
 Jsem z toho už dost neštastná, že trpím příznaky, které skoro většina mladých lidí nemá. Cítím se často velmi unavená, bez energie, vitality, a někdy se vyhýbám i sociálnímu kontaktu, nebot při stresu nebo pomyšlení, co mi má střeva způsobují za problémy, jsem radši sama.
Hledala jsem dále, co by mi pomohlo a uvažovala jsem, že bych se vydala cestou k opětovné detoxikaci, avšak nyní s přípravky Clean Inside a užívala navíc vlákninu k trávení.

Chtěla bych se zeptat jak parazity v těle přímo ovlivňují zdravotní stav, že dochází k silnému nadýmání?
Je mi divné, že mi zjistili alergii na potraviny - na žitnou a pšeničnou mouku, penicilin, mléko, čokoládu, kávu a vejce, a na cukr  ani na žádné ovoce ne, a přitom, mě vadí i šušené ovoce, které je poslazené a ovoce samo také. Už jsem ovoce trvale vyřadila z jídelníčku. Mám pocit, že jej absolutně netrávím a kupuji si místo něj raději husté ovocné štávy.

Druhý dotaz směřuje na redukci váhy. Jsem dost hubená, nerada bych ztratila další kg. Na internetu jsem se dočetla, přípravek váhu snižuje. Hrozí tedy, že by mohlo dojít k dalšímu váhovému úbytku?

Děkuji moc případné zodpovězení otázek
S pozdravem   Tereza

Odpovědi
Kategorie: Parazité

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  9. leden 2014.

  Dobrý večer přeji!

  Parazité se mohou projevit způsobem: gastrointestinální potíže s břišním diskomfortem, svědění v okolí konečníku, hubnutí, nemožnost přibrat na váze - ovšem veškeré příznaky závisí i od toho, který orgán je postižený (játra, mozek...).

     Co se týká zhubnutí, to není zákonité.

      Parazité nebo jejich vajíčka musí být prokázané ať už v stolici nebo v jiných orgánech, a také v krevním obraze musí být evidentní změny. Pokud jsou splněná tato dvě kritéria, můžeme mluvit o přítomnosti parazitů.

  S pozdravem Podlupszki


Kategorie je prázdná

V této kategorii nebyla nelezena žádná otázka.

Hledejte dále nebo nám můžete položit otázku.


Pošlete nám svoji otázku