Otázka

Už nejaký čas mívám ve stolici slabý obsah krve

dobry den uz nejaky cas mivam ve stolici slabi obsah krve deje se to tak 2-3 za mesic nebo ob mesic.trpim take plynatosti kazdodenni nekdy az pachnouci hnijici smrad.jsem samozivitel na dve deti a mam hodne stresu .kourim cigarety i marihuanu.asi 12 let sem bral pervitin snupal kouril i vpichoval.vim ze narkomani maji vetsi sanci na zdravotni potize i zloutenkou.je mi 30 let jak dlouho se asi jeste doziji pokud mam takove problemy?

Odpovědi
Kategorie: Rakovina tlustého střeva

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  21. květen 2018.

  Dobrý den přeji,

  myslím, že Vaše otázka by spíše měla směřovat k tomu, jak se dostat k vyřešení této situace. Určitě byste měli navštívit lékaře, který odhalí příčinu Vašich problémů. Nemusí hned jít o smrtelné onemocnění, ale prevence je velmi důležitá zejména v takových případech. Lékař Vám udělá potřebná vyšetření, nemusíte se obávat, protože v současnosti jsou technologie na vysoké úrovni i personál, který je obsluhuje. Hlavně návštěvu lékaře neodkládejte, včasná diagnostika bývá klíčová.

   

  S pozdravem

  Dr. Podlupszki

   

Otázka

Jaké jsou příznaky onemocnění rakoviny tlustého střeva?

jaké jsou a nebo můžou byt příznaky onemocnění rakoviny tlustého střeva

Odpovědi
Kategorie: Rakovina tlustého střeva

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  26. listopad 2017.

  Dobrý deň prajem,

  V mnohých prípadoch rakovina hrubého čreva nemá žiaden symptóm. Nasledujúce symptómy však môžu naznačiť jej prítomnosť: Krv v stolici, bolesti v bruchu a citlivosť v dolnej časti brucha, vracanie, hnačka, zápcha, alebo iné zmeny v činnosti čreva, stolica tenká ako niť, strata hmotnosti z neznámych príčin, bolestivé kŕče, anémia, slabosť, nadmerná únava.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki


Kategorie je prázdná

V této kategorii nebyla nelezena žádná otázka.

Hledejte dále nebo nám můžete položit otázku.


Pošlete nám svoji otázku