Otázka

Mam problem s dráždivým tlustým střevem je pro mě Clean Inside vhodný?

Dobrý den,

chtěla bych si objednat program Clean Inside,ale mám trochu strach,aby mi to víc neublížilo.Mám vyndaný apendix asi 5 let,ale hlavní problém který mám je dráždivý tračník,který mě trápí už hodně dlouhou dobu.Teprve až po 8 letech to doktoři uzavřeli jako syndrom dráždivého tračníku.Do té doby jsem byla na všech vyšetřeních(colonoskopie 2x,endoskopie,enteroklíza,CT,testy na lepek a jiné potraviny atd...) s tim,že jsem zdravá.Dost mě to v životě omezuje a je to nepříjemné.Chci se proto jen zeptat,zda je pro mě tento přípravek vhodný a zda to není nebezpečné.

Děkuji

S pozdravem

Odpovědi
Kategorie: Syndróm dráždivého střeva - IBS

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  9. listopad 2017.

  Dobrý den přeji!

    U určitého procenta lidí s dráždivým tlustým střevem vlákniny pomáhají, a je prokázaný i pozitivní vliv probiotik. Proto Vám směle mohu doporučit přípravek Clean Inside, který obsahuje vlákniny, a k tomu i probiotikum.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Je vhodné používat program Clean Inside když bylo zjištěno před dvěma lety, že mám divertikulitidu?

Dobrý den pane doktore, je vhodné používat program Clean Inside - očista střev, když bylo zjištěno před dvěma lety, že mám divertikulitidu, od té doby jsem se s ní neléčila, snad se tedy zatím opakovaně nedostavil zánět.

Odpovědi
Kategorie: Syndróm dráždivého střeva - IBS

Odpověď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterolog
  16. říjen 2015.

   Vláknina Clean Inside  sa odporúča, nakolko znižuje vznik črevných vydutín a zápal čreva. Jeho užívaním účinnejšie zabránime tvorbe ďalších črevných usadenín, divertikulov a zabránime tým, aby nastal zápal čreva.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki


Kategorie je prázdná

V této kategorii nebyla nelezena žádná otázka.

Hledejte dále nebo nám můžete položit otázku.


Pošlete nám svoji otázku